Příroda

O oddíle

Jsme skauti z oddílu Stopaři z Kralup nad Vltavou.

Web celého střediska najdeš na www.strelka.cz.

Historický web oddílu z let 2003 až 2013 je na stoparikvitka.skauting.cz.

Naše družiny:

• Wombati: Matouš, Kipi, Nezmar, Klídek, Adam, Mamut, Jíra, Cipísek
  • Medojedi: Blaf, Tlačítko, Jenda, Mlčoch, Svaťa, Kowalski, Standa, Žralok, Zajíc
  • Spinosauři: Nik, José, Vítek, Spinosaurus, Robot

To jsme my...

Nik

Jsem vůdce našeho oddílu. Skautem jsem od roku 2005. Jsem v krajské radě Junáka. Rád čtu a lezu po stromech.

Můj mail: nik@skaut.cz

Můj mobil: 606 352 879

Vítek

Jsem oddílovým rádcem. Z naší skupiny nejpracovitější. Mám modré oči a rád hraju fotbal. Moje máma je vůdkyně střediska. Do skautu chodím od svých tří let.

Můj mail: viteksatava@seznam.cz

Můj mobil: 603 979 010

José

Jsem oddílovým rádcem. V Mexiku jsem bydlel do svých 16 let, a stal jsem se skautem v roce 2016. Rád jezdím na kole, lezu, kreslím, čtu, hraju na kytaru a fotím.

Můj mail: jgredonsky@skaut.cz

Můj mobil: 608 247 921

Robot

Jsem oddílovým rádcem. Někdy mám o kolečko navíc, někdy mi zas nějaké chybí. Zajímám se o robotiku a programování. 1,5 roku jsem byl rádcem družiny Dugongů. Občas se přehřívám a někdy mi dojde pára.

Můj mail: 23gprochazka@dgkralupy.eu

Můj mobil: 722 767 627

Spinosaurus

Spinosaurus („Trnitý ještěr“) je obrovský masožravý dinosaurus, který žije na území dnešní severní Afriky, a v domech členů vedení stopařů. Je největší dravý tvor, který kdy chodil po souši. ROOÁÁÁR!!!

Blaf

Jsem rádce družiny Medojedů.

Matouš

Jsem nejnovější člen oddílu a zároveň rádce družiny Wombatů. Babičky o mě říkají, že jsem silný, pravda je ovšem někde jinde… Rád jezdím na kole. Rád padám z kola a z prolézaček na dětském hřišti. Jsem strom.

Tlačítko

Pravidelně zásobuji družinu jídlem i pitím. Byl jsem podrádce družiny Dugongů. You shall not touch!

Nezmar

Jsem další vytlemený člověk z velké Skautské rodiny. Prvním z rodu hermafroditů v našem oddíle.

Jenda

Další z mnoha ukecaných človíčků z velkého skautského rodu, plný energie a dobré nálady. Rád hraju na klarinet. Nejdéle z nás jsem nováčkem, do skautů chodím od svého půl roku a stále nemám nováčkovku.

Koblížek

Mlčoch

Jak vypovídá moje přezdívka, moc toho nenamluvím, ale když už něco řeknu, bývá to chytré. Oblíbenou barvou je černá a moc rád si hraju na počítači. Byl jsem rádce družiny Pižmoňů.

Klídek

Kowalski

Byl jsem rádce družiny Červených pand.

Adam

Svaťa