Příroda

O oddíle

Jsme skauti z oddílu Stopaři z Kralup nad Vltavou.

Web celého střediska zde

Historický web z let 2003 až 2013 najdeš zde

Naše družiny:

• Wombati: Matouš (Rádce), Nezmar, Klídek, Adam a Adam, Mamut, Jíra, Klika, Koumák a Koumák, Kecka.
  • Medojedi: Blaf (Rádce), Tlačítko, Svaťa, Kowalski, Standa, Žralok, Zajíc, Jonáš, Pípa, Vojín, Kipi
  • Spinosauři: Nik, José, Vítek, Vodík, Spinosaurus, Robot.

To jsme my...

Nik

Jsem vůdce našeho oddílu. Skautem jsem od roku 2005. Jsem v krajské radě Junáka. Rád čtu a lezu po stromech.

Můj mail: nik@skaut.cz

Můj mobil: 606 352 879

Vítek

Do skauta chodím od svých tří let a patřím do velké skautské rodiny. Studuji veterinu, a baví mě sport. Na lidech obdivuji když si dokážou zorganizovat svůj čas aby všechno stíhali.

Můj mail: viteksatava@seznam.cz

Můj mobil: 603 979 010

José

V Mexiku jsem bydlel do svých 16 let, a skautem jsem od roku 2016. Rád jezdím na kole, lezu, kreslím, čtu, hraju na kytaru a fotím. Na lidech obdivuji, když mají silnou vůli.

Můj mail: jgredonsky@skaut.cz

Můj mobil: 608 247 921

Robot

Zajímám se o robotiku a programování. 1,5 roku jsem byl rádcem družiny Dugongů. Občas se přehřívám a někdy mi dojde pára. Na lidech obdivuji, když se neptají na to, co na lidech obdivují (José).

Můj mail: robot.stopari@skaut.cz

Můj mobil: 722 767 627

Spinosaurus

Spinosaurus („Trnitý ještěr“) je obrovský masožravý dinosaurus, který žije na území dnešní severní Afriky, a v domech členů vedení Stopařů. Je největší dravý tvor, který kdy chodil po souši. ROOÁÁÁR!!!

Blaf

Jsem rádce družiny Medojedů.

Můj mail: 25gsaroch@dgkralupy.eu

Topol / Smíšený les

Jsem nejnovější člen oddílu a zároveň rádce družiny Wombatů. Babičky o mě říkají, že jsem silný, pravda je ovšem někde jinde… Rád padám z kola a z prolézaček na dětském hřišti.

Můj mail: 25gtopor@dgkralupy.eu

Tlačítko

Byl jsem podrádce družiny nejlepší Dugongů a nyní jsem podrádce družiny Medojedů. You shall not touch!

Nezmar

Jsem další vytlemený člověk z velké skautské rodiny. Prvním z rodu hermafroditů v našem oddíle. Zajímám se o všechno, co se týká počítačů a IT. Nyní dělám podrádce u Wombatů.

Koblížek

Klídek

Kowalski

Byl jsem rádce družiny Červených pand.

Adam

Svaťa