O oddíle

Jsme skauti z oddílu Stopaři z Kralup nad Vltavou.

Tady najdeš web celého našeho střediska Střelka

Zde nalezneš historický web z let 2003 až 2013

To jsme my...

Nik

Jsem vůdce našeho oddílu. Skautem jsem od roku 2005. Jsem v krajské radě Junáka. Rád čtu a lezu po stromech.

Můj mail: nik@skaut.cz

Můj mobil: 606 352 879

Vítek

Do skauta chodím od svých tří let a patřím do velké skautské rodiny. Studuji veterinu, a baví mě sport. Na lidech obdivuji když si dokážou zorganizovat svůj čas aby všechno stíhali.

Můj mail: viteks@skaut.cz

Můj mobil: 603 979 010

José

V Mexiku jsem bydlel do svých 16 let, a skautem jsem od roku 2016. Rád jezdím na kole, lezu, kreslím, čtu, hraju na kytaru a fotím. Na lidech obdivuji, když mají silnou vůli.

Můj mail: jose.smutny@skaut.cz

Můj mobil: 608 247 921

Robot

Zajímám se o programování, focení a filmařinu. Skautem jsem od roku 2012 a dva roky jsem byl družinovým rádcem. Na lidech obdivuji, když znají svůj životní cíl a jdou si za ním stůj co stůj.

Můj mail: robot.stopari@skaut.cz

Můj mobil: 722 767 627

Vodík

Prostě [H]

Spinosaurus

Spinosaurus („Trnitý ještěr“) je obrovský masožravý dinosaurus, který žije na území dnešní severní Afriky, a v domech členů vedení Stopařů. Je největší dravý tvor, který kdy chodil po souši. ROOÁÁÁR!!!

Blaf

Jsem rádcem družiny Medojedů. Mám rád pohyb, přírodu a šílené nápady. Do skautu chodím od čtyř let.

Můj mail: vitek.saroch@gmail.com

Strom

Jsem rádcem družiny Hydrantů. Babičky o mě říkají, že jsem silný, pravda je ovšem někde jinde… Rád padám z kola a z prolézaček na dětském hřišti.

Můj mail: 25gtopor@dgkralupy.eu

Tlačítko

Byl jsem podrádcem (a chvíli i rádcem) bývalé družiny Dugongů, nyní jsem podrádcem družiny Medojedů. Jsem téměř pořád aktivní na našem Slacku, takže nejspíš budu první, kdo ti odpoví (o tento post se přu s Robotem). You shall not touch!

Nezmar

Jsem další vytlemený člověk z velké skautské rodiny. Prvním z rodu hermafroditů v našem oddíle. Zajímám se o všechno, co se týká počítačů, IT a programování.

Koblížek

Jsem další skvělý člen obrovské skautské rodiny, mám rád počítačové hry a velkou srandu. Baví mě všechno, u čeho se můžu bavit.

Klídek

Kowalski

Byl jsem rádce družiny Červených pand. Rád hraju na počítači, hlavně Minecraft, ale i další hry. Ale rád se účastním i jakékoliv jiné zábavy.

Pletihlav

Svaťa

Jsem poslední dlouhovlasý syn Klementů. Miluji pohyb a když je potřeba, dokážu přiložit ruku k dílu.

Mamut

Jíra

Standa

Vojín

Jsem ve skautu už šestým rokem a miluji želvy.

Žralok

Do skauta chodím něco málo přes šest let. Baví mě sport a logické myšlení. Hraju fotbal.

Zajíc

Rád sportuju a baví mě improhry. Hraju na flétnu a zpívám. Moje nejoblíbenější barva je zelená.

Jonáš

Skauting mě hrozně baví, umím dobře vařit a hrnu se do každé zábavy. Když se ukáže výzva, s chutí se do ní pustím.

Adam

Cukrouš

Kecka

Klika

Miki

Se skautem jsem začal v roce 2020, a chci se stát družinovým zdravotníkem.

Pípa