pozadi

O družině

Jsme dvanáctičlenná družina skautů z oddílu Stopaři z Kralup nad Vltavou.

Je ti mezi 11 – 15 lety? Přidej se k nám! Přijď se podívat na naší schůzku nebo výpravu!

Web celého střediska najdeš na www.strelka.cz.

Historický web oddílu z let 2003 až 2013 je na stoparikvitka.skauting.cz.

To jsme my...

Nik

Vůdce našeho oddílu. Skautem je od roku 2005. Je v krajské radě Junáka a vzdělává skautské vedoucí na čekatelském kurzu. Rád čte a leze po stromech.

Jeho mail: nik@skaut.cz

Jeho mobil: 606 352 879

Blaf

Blaf je z nás všech nejukecanější. Má rád zvířata a hlavně potkany. Má dvě kočky a je skautem od svých šesti let.

Harry

Vítek je z naší skupiny nejpracovitější. Má krátké vlasy, modré oči a je z nás také nejmenší. Jeho máma dříve byla vedoucí světlušek. Do skautu chodí od svých tří let.

Jenda

Další ukecaný človíček z velkého skautského rodu. Plný energie a dobré nálady. Rád hraje na flétnu.

Klídek

Klídek je z nás nejhodnější a rád hraje fotbal a dračák a nenávidí školu. Do skauta chodí už od Benjamínků.

Mlčoch

Jak vypovídá jeho přezdívka, moc toho nenamluví, ale když už něco řekne, bývá to chytré. Oblíbenou barvou je červená a moc rád si hraje na počítači.

Nezmar

Nezmar je přátelsky agresivní a má rád software i hardware. Je ukecaný a vytlemený.

Robot

Výkonný, inteligentní, logicky uvažující a velmi rychle se učící - prostě Robot.

Tlačítko

Tlačítko je zamlklejší než Mlčoch. Přezdívku Tlčítko dostal proto, že neustále mačkal tlačítka. Nečekaně. Please don't touch.

Nejsi přihlášen. Přihlásit se