Schůzka skautů

Strašidla

14. ledna 2017

Sešli jsme se.
A poté jsme již tradičně vyrazili na závod Prahou Plnou Strašidel. Závod se koná každý rok z kraje ledna v Praze.

1. hlídka „Mozkouni“ ve složení Tlačítko, Nezmar a Klídek, která jako jediná závodila za kategorii A nestihla časový limit a byly jí odečteny některé body, přesto se umístila na krásném 13. místě z celkového počtu 48 zúčastněných hlídek v dané kategorii. Stačilo by však doběhnout o oněch 8 minut dříve a Mozkouni by skončili na úžasném 4. místě.

2. hlídka „Vymyslej to později“ ve složení Jenda, Vojta a Blaf se umístili v kategorii B na 16. místě z celkového počtu 76 hlídek.

3. hlídka „Chceme trdelník“ ve složení Mlčoch, Miki a Vítek skončili také v kategorii B na 53. místě.

A aby nám šli vedoucí příkladem, tak v kategorii dospělých obsadili 3. místo. Ale to vše určitě jen proto, že jim pomáhala Wendy z Kvítek.

Níže a v galerii jsou všechny šifry z kategorií A, B, D (vedoucí) a V (veřejnost), takže si můžete vyzkoušet své dešifrantské schopnosti i na dalších šifrách.

Schůzka skautů

15. prosince 2016

„Kdybych chtěl spáchat sebevraždu, tak vylezu na tvoje ego a skočím na tvoje IQ“

Tradiční výprava do Slaného

10. až 11. prosince 2016

Sešli jsme se na Báře a utíkali na vlak. Klídek, Jenda, Blaf a Tlačítko jeli vlakem a cestou nabrali Marťase. Robot jel s Krtkem a Davem autem za ostatními do Slaného. Tam pro nás měli vedoucí připravenou hru. Chodili jsme po dvou a po třech po městě a plnili zašifrované úkoly. Cílem bylo v 11:11 dojít k bazénu.

Dřevomorka - "puťák"

12. až 13. listopadu 2016

Sešli jsme se na nádraží a jeli do Nového Boru. Tam jsme nakoupili jídlo na druhý den a šli dlouhým pochodem přes Svor a Milštejn. Po páte, byla už skoro úplná tma, jsme došli na chatu. Najedli jsme se a šli spát. V noci byla zima. Ráno před sedmou jsme vstali, nasnídali se a uklidili po sobě chatu. Šli jsme asi 7 km na zastávku Jedlová a cestou jsme prošlapávali zamrzlé kaluže. Ničili jsme každý led, který jsme našli, až jsme narazili na jeden, který prošlápnout nešel. Pak jsme došli na nádraží a jeli domů.