Tábor Puchverk 2017

1. až 15. července 2017

Sobota – Přijeli jsme asi o 3 hodiny později, než bylo v plánu, proto za nás už velkou část práce se stavbou stanů odvedli Dave a Vítek.

Neděle – Společně se Světluškami jsme dostavili stany, pak jsme připravovali na večer zahajovací oheň. Zahráli jsme si baseball s kuchyňským prkénkem.

Pondělí – Vašut s Vašutkou zahájili celotáborovou hru na téma „The Amazing Race“ (Cesta kolem světa), první zemí byla Anglie. Vyráběli jsme si cestovní pasy.

Úterý – Náš první cyklovýlet. Jednou z cílů byla rozhledna na Poledníku, ze které je možné dohlédnout až na Alpy. Mlhavé počasí ale tento výhled překazilo. Cestou zpět jsme ještě přes plot zahlédli farmu s daňky.

Cyklovýlet

27. až 28. května 2017

Výprava do pomezí Jizerek a Krkonoš

28. dubna až 1. května 2017

Sešli jsme se na nádraží v Kralupech. Světlušky jely vlakem, ale na nás tam už čekalo auto. Cestou do Desné jsme se ještě zastavili na nákup. Když jsme se už blížili k cíli, jeli jsme pod mostem, po kterém právě projížděl vlak světlušek. Dorazili jsme tedy na zastávku společně a vydali se pěšky k chatě.

Velikonoce na Slovensku

12. až 18. dubna 2017

Sešli jsme se v Kralupech na nádraží a vyrazili jsme do Prahy. Zde jsme přestoupili do kupéčkového vlaku Regio Jet a jeli do Popradu.

Den sesterství

26. února 2017